Aiways Audi BMW Chevrolet Citroen Cupra Dacia DS Fiat Fisker Ford Honda Hyundai Jaguar Jeep KIA Land Rover Mazda Mercedes-Benz MG MINI Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Polestar Porsche Renault Seat Skoda Smart Suzuki Tesla Toyota Volkswagen Volvo click

14-denní záruka na spokojenost

Společnost evmotions.cz poskytuje 14-denní záruku na spokojenost, pokud objednáváte prostřednictvím webových stránek evmotions.cz. Pokud nejste plně spokojeni se zakoupeným přístrojem, odešlete nám jej zpátky v původním a neporušeném obalu ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí a my Vám vrátíme kupní cenu přístroje. Předtím, než přístroj odešlete zpátky, kontaktujte zákaznický servis společnosti evmotions.cz a požádejte o RMA-číslo. Zásilky bez uvedení RMA-čísla nebudou převzaty. Náklady na dopravu nese odesílatel. Peniaze mozeme vrátit len pre fyzickú osobu podla zákona.

Záruční lhůta

12-měsíční záruční lhůta na všechny produkty evmotions.cz.

Záruka a závady

Oprava v záruční lhůtě (12 měsíců) Požádejte o RMA číslo. O náklady na dopravu se podělíme. (Vy hradíte náklady na dopravu k nám, naše společnost hradí náklady na dopravu k Vám). Oprava po uplynutí záruční lhůty (12 měsíců) Požádejte o RMA číslo. Hradíte náklady na dopravu v obou směrech.

CE certifikát

Označení CE potvrzuje, že všechny produkty evmotions.cz splňují požadavky týkající se bezpečnosti ochrany zdraví a životního prostředí spotřebitelů v unii. Označení CE znamená Conformité Européenne, což vyjadřuje soulad s evropskými právními předpisy.


Banknote Kft.  © 2013-2023  All rights reserved 
evmotions UK evmotions IE evmotions DE evmotions AT evmotions FR evmotions IT evmotions ES evmotions FI evmotions NL evmotions SE evmotions DK evmotions PL evmotions SI evmotions HU evmotions RO evmotions SK evmotions CZ evmotions LT evmotions GR

PayPal      Stripe